Loading color scheme

Spolupráce

Nabídka spolupráce - jižní Morava

Během činností BOZP a PO se klienti s důvěrou obracení na nás s prosbou o pomoc při vyřešení jiných zákonných povinností jako např. revize el. spotřebičů, zdvihacích nebo tlakových zařízení, regálů atd. Častým dotazem je i pomoc při vytvoření požárně bezpečnostních řešení, revizí stabilních hasících zařízení nebo revize hasících přístrojů nebo hydrantů.

Pokud jste spolehlivý profesionál, odborník, revizní technik, autorizovaný technik nebo inženýr, odborně způsobilá osoba ve svém odboru a hledáte příležitosti k spolupráci, zavolejte mi na telefonní číslo +420 737 257 937.

Nabídka odkupu klientů - Jižní Morava, Vysočina, Zlínský kraj

Zaobíráte se bezpečností a ochrany zdraví při práci nebo požární ochranou a rozhodli jste se ukončit svou živnost? Důvody můžou být různé např. odchod do důchodu, přechod na HPP, zdravotní stav nebo jenom rozhodnutí o změně životní cesty atd.

Nesmíme zapomenout, že přerušením činnosti nenastane změna jenom pro Vás, ale i pro Vaše klienty. Jednoduchým řešením je postoupení práv a závazků nám.

Vybudování klientely, hlavně pracovních mezilidských vztahů, zabere určitý čas a úsilí, proto nabízíme za Vaše smluvní klienty finanční kompenzaci dle dohody.

Rád bych se s Vámi setkal a prodiskutoval možnosti postoupení Vašich smluv a dohod s klienty, pro které zabezpečujete služby BOZP a PO. Zavolejte na telefonní číslo +420 737 257 937.