Loading color scheme

Spolupráce

Hledáme

  • Hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni, parťáka v oblasti BOZP a PO. Náplní práce bude jak komplexní, tak i dílčí činnosti pro externí klienty různých odvětvích a regionech Brno, Brno – venkov, částečně Břeclav, Znojmo a Vysočina. V případě zájmu zavolejte na telefonní číslo +420 737 257 937.

Nabídka spolupráce

  • Pokud jste spolehlivý profesionál, odborník, revizní technik, autorizovaný technik nebo inženýr, odborně způsobilá osoba ve svém odboru a hledáte příležitosti ke spolupráci (např. revize el. spotřebičů, zdvihacích zařízení, regálů, tvorba požárně bezpečnostních řešení, revize hasicích zařízení a jiné), zavolejte na telefonní číslo +420 737 257 937.

Nabídka odkupu klientů 

  • Přerušujete činnosti v oblasti BOZP a PO? Rádi bychom se s Vámi setkali a prodiskutovali možnosti postoupení Vašich smluv a dohod s klienty, pro které tyto služby zabezpečujete. Zavolejte na telefonní číslo +420 737 257 937. Vybudování klientely, hlavně pracovních mezilidských vztahů, zabere určitý čas a úsilí, proto nabízíme za Vaše smluvní klienty finanční kompenzaci dle dohody.